דלג לתוכן הראשי

אודותינו

קפה גרג נוסד ב-1994 בתור בר קפה חיפאי קטן ואיכותי עם שאיפות גדולות ומטרה ברורה – להפנים בתודעת הקהל החיפאי מהו קפה איכותי.
עם השנים, נוצר הרצון להפיץ את הבשורה בכל הארץ ובכך הפך בית הקפה הקטן לסיפור הצלחה ייחודי.

כיום, רשת גרג מונה מעל ל-100 סניפים ברחבי הארץ ומציעה בכל סניף וסניף מעל ל-20 תערובות אספרסו ייחודית ובלעדיות לרשת המובססות על זן ערביקה מקולומביה, ברזיל ואתיופיה.
אווירה נעימה המשלבת תחושה ביתית עם שירות מקצועי, ותפריט עשיר מאוד שבמכרזו ארוחת בוקר טעימה, עשירה ומפנקת.

מזיגת קפה
מזיגת קפה

הרשת לא קופחת על שמריה לרגע, ומקפידה לחדש, להתחדש ולרגש את קהל לקוחותיה בכל פעם מחדש, ע"י השקת תפריט חדש ועשיר וקולינארי ביותר, על איכות חומר הגלם שלנו שנעשים במפעלים שבבעלות הרשת, הפסטות, המאפים, רטבים ולחמים שנעשים במפעלים שלנו בעבודת יד.

יחד עם כל ההשקעה הזו רשת גרג מחזקת את מעמדה בעולם ארוחות הבוקר ע"י הצגת שלל ארוחות בוקר שונות מכל העולם וממטבחים מגוונים ביניהם איטלקי, אסייתי, אמריקאי, בלקני, שוויצרי, מקסיקני, ספרדי וכמובן ישראלי.

הפסטות, הרטבים, הלחמים שלנו והמאפים, העוגות והקינוחים, הכל נעשה בעבודת יד ואהבה גדולה של האנשים המועסקים במפעלים שלנו. אנו מאמינים בשמירה על טריות ואיכות ולכן המוצרים הללו נעשים כאן במפעלים שלנו באזור נשר, צ'ק פוינט.
במפעלים שלנו משתמשים במיטב חומרי הגלם הטובים ביותר בעולם ושומרים על רף עבודה גבוה ביותר.

רשת גרג דואגת תמיד לספק ללקוחותיה חוויה קולינארית מפנקת עם טעמים וחומרי הגלם הכי איכותיים וייחודים שקיימים בשוק ובעולם.
לצד התפריטים והמנות, רשת גרג דואגת להקפיד לגוון ולהפתיע ע"י אימוץ טרנדים העכשווים ביותר בעולם, כגון שיתופי פעולה כמו עם צומת ספרים, שילוב אייפדים בסניפים, ונוכחות בולטת במדיה וברשתות החברתיות.
ובעיקר להקפיד על הקשר החם וההדוק עם הלקוחות.

מזיגת קפה